38
IEPIRKUMU SPECIĀLISTS RAŽOŠANAI
VIZULO SIA
VIZULO SIA
VIZULO SIA

VIZULO SIA

PRASĪBAS KANDIDĀTIEM

Aicinām komandā kolēģi, kurš / kura vēlas pilnveidot savu profesionālo kompetenci VIZULO uzņēmumā – augsta profila apgaismojuma risinājumu biznesa līderis Latvijā ar plašu klientu loku pasaulē.

• Vēlme un prasme strādāt ar tehniskiem produktiem un to aprēķiniem
• Pieredze komponenšu tirgus izpētes veikšanā
• Ļoti labas komunikācijas un pārrunu vešanas prasmes
• Angļu valodas prasmes sadarbībai ar ārvalstu piegādātājiem
• Augsta precizitāte, uzmanība pret detaļām
• Augsta atbildības sajūta un pašmotivācija - priekšnoteikums izaugsmei
• Spēja strādāt patstāvīgi un komandā

DARBA PIENĀKUMU APRAKSTS

PIENĀKUMI

  • Nodrošināt materiālu un komponenšu iegādi ražošanai
  • Noteikt iepērkamo materiālu un komponenšu vajadzības un pārzināt to atlikumus, nolūkā nodrošināt nepārtrauktu ražošanas procesu
  • Noteikt visizdevīgāko komponenšu piedāvājumu, veikt pārrunas ar pārdevēju un noslēgt darījumu:
    o sarakste ar piegādātājiem, pārrunu vešana par izdevīgākajiem iepirkuma nosacījumiem-Tev piemīt prasme kaulēties par cenu un vienoties par efektīviem darījumiem
    o apstiprināt pirkšanas pasūtījumus, ievērojot noteiktos uzdevumus; iepirkumu dokumentu sagatavošana un to pārbaude
  • Pastāvīgi sekot līdz tirgus situācijai, komponenšu piedāvājumam tirgos, meklēt jaunus piegādes avotus
  • Nodrošināt savlaicīgu pasūtīto materiālu un komponenšu piegādi, atbilstoši noteiktajai cenai, kvalitātes prasībām un pasūtījuma piegādes termiņiem
  • Veidot un uzturēt labas darījumu attiecības ar piegādātājiem
  • Ievērot iepirkumu ētikas normas, ISO un uzņēmuma standartu prasības

MĒS PIEDĀVĀJAM

• Darba alga mēnesī no 1 200 EUR līdz 2 00 (pirms nodokļiem), atbilstoši pieredzei un darba rezultētiem
• Izaugsmes iespējas
• Interesantu un dinamisku darbu draudzīgā un profesionālā komandā
• Iespēju piedalīties stabila, uz sasniegumiem vērsta uzņēmuma izaugsmē
• Ļoti labus darba apstākļus VIZULO Iecavas birojā

ATLASES PROCESS

Pateicamies visiem pretendentiem. Vienlaikus darām zināmu, ka par rezultātiem informēsim uz darba pārrunām aicinātos kandidātus.

PERSONAS DATI

Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti tikai šī atlases projekta ietvaros.

Datu pārzinis un darba devējs – SIA Vizulo reģ.Nr. 40103590897

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1200 - 2000

Papildu informācija: Atalgojums atkarīgs no darbinieka pieredzes un sasniegumiem darbā

Atrašanās vieta

    Bauskas novads, Latvija
    Lauču Lejas. Iecava. LV-3913

Darba veids

  • Pilna slodze

Prasmes

 Sarunu vešanas prasmes Sadarbība un partnerība administrācija Produktu pārvaldība

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Inga Zaikovska
26576856

VIZULO ir 100% Latvijas LED gaismekļu ražošanas un pārdošanas uzņēmums, kas specializējas teritorijas, ielu, komerciālā un rūpnieciskā LED apgaismojuma izstrādē.
VIZULO nozīmē augstus tehniskos parametrus, izcilu kvalitāti un izstrādājumu dizainu.
Jau kopš 2012. gada ne brīdi neapstājoties pie sasniegtā, turpinām paplašināt uzņēmuma darbību. VIZULO komandā ir vairāk nekā 100 prasmīgu darbinieku.
VIZULO var lepoties par saviem sasniegumiem, realizējot apjomīgus ielu un teritoriju apgaismojuma modernizācijas projektus Eiropā un pasaulē. VIZULO savu produkciju eksportē uz vairāk nekā 40 valstīm.
Uzņēmumam paplašinoties, VIZULO komandā aicinām enerģisku kolēģi – iepirkumu speciālistu.
Pievienojies un esi daļa no VIZULO izaugsmes stāsta!

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.vizulo.com

Tev varētu interesēt arī:

Kvalitātes vadības sistēmu speciālists/-e
WorkingDay Latvia
Rīga
€ 1800 – 2500
Beigu termiņš: 27.04.2024
Kvalitātes kontrolieris/-e
KOMFOVENT SIA
Rīga
€ 2000
Beigu termiņš: 16.05.2024
Iekšējais auditors
Ceļu satiksmes drošības direkcija VAS
Rīga
€ 2500 – 2700
Beigu termiņš: 24.04.2024