53
Elektrodienesta siltumcentrāles ‘’Ziepniekkalns’’ brigādes elektroatslēdznieku (-ci)
RĪGAS SILTUMS, Akciju sabiedrība

Akciju sabiedrība “RĪGAS SILTUMS” aicina darbā

Elektrodienesta siltumcentrāles ‘’Ziepniekkalns’’ brigādes
elektroatslēdznieku (-ci)

Galvenie darba pienākumi
1. Veikt elektromontāžas darbus, elektroiekārtu remontdarbus un elektroinstalācijas izbūvi.
2. Kontrolēt un uzraudzīt elektroiekārtu tehnisko stāvokli.
3. Uzraudzīt elektrotīklu un apgaismojuma tehnisko stāvokli, likvidēt iespējamos bojājumus.
4. Veikt kabeļu izolācijas elektromērījumus, elektrodzinēju izolācijas mērījumus un elektroiekārtu termogrāfiskos mērījumus.
5. Nodrošināt avāriju likvidācijas remonta darbus siltumcentrāles “Ziepniekkalns” elektroiekārtās, jebkurā diennakts laikā, nepieciešamības gadījumā piedalīties arī cita veida avāriju novēršanā.
6. Kvalitatīvi un savlaicīgi veikt siltumcentrāles “Ziepniekkalns” elektroiekārtu tekošos un avārijas remontus.

Prasības pretendentam
1. Izglītība: pamata vai vidējās pakāpes profesionālā izglītība, arodizglītība, elektroatslēdznieka kvalifikācija.
2. Pieredze: 3 gadi darba stāžs apkalpojot elektroiekārtas.
3. Papildus prasības: vismaz (Bz) elektrodrošības kvalifikācijas grupa drošības tehnikas noteikumos un tehniskās ekspluatācijas noteikumos.
4. Zināšanas elektroapgādē, elektroiekārtu uzbūvē un ekspluatācijā.
5. Prasmes:
- profesionālās prasmes nozarei atbilstošā jomā;
- prasme izpildīt konkrētus darba uzdevumus, kuriem nav noteiktas izpildes metodikas;
- prasme iegūt, apkopot un analizēt darbam nepieciešamo informāciju;
- prasme organizēt sadarbību un saskaņot savu darbību ar citu struktūrvienību darbiniekiem;
- prasme orientēties elektriskajās shēmās;
- iemaņas ektrokabeļu un elektroiekārtu montāžas darbos.
6. A2 valsts valodas prasmes pakāpe.

Piedāvājam
1. Darbu mūsdienīgā un profesionālā uzņēmumā.
2. Bruto alga no EUR 1060 līdz EUR 1378 mēnesī.
3. Personīgo izaugsmi un profesionālo zināšanu pilnveidošanu.
4. Daudzveidīgus uzņēmuma atbalsta pasākumus darbiniekiem, t.sk. veselības apdrošināšanu, dažādus pabalstus, papildus atvaļinājuma dienas u.c.;
5. Darbu profesionālā kolektīvā.
6. Darba vietu Siltuma ielā 6, Rīgā.
7. Bezmaksas autostāvvietu pie darba vietas.

Elektrodienesta vadītājs Viktors Konošonoks – tālrunis 29257589. Piesakoties vakancei, lūdzam CV un motivācijas vēstuli iesniegt Personāla daļā, nosūtot līdz 2023.gada 24.martam.

* Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula), 13. pantu, akciju sabiedrība “RĪGAS SILTUMS” informē, ka:
1) pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu atlases norisi;
2) minētās personas datu apstrādes pārzinis ir akciju sabiedrība "RĪGAS SILTUMS", kontaktinformācija: Cēsu iela 3A, Rīga, LV-1012. Papildus informāciju par personas datu apstrādi Jūs variet iegūt akciju sabiedrības "RĪGAS SILTUMS" tīmekļvietnē: https://rs.lv/saturs/atlase.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1060 - 1378

Papildu informācija: Bruto alga no EUR 1060 līdz EUR 1378 mēnesī.

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Cēsu iela 3A, Rīga, LV-1012

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
Viktors Konošonoks
+371 29257589

Uzņēmuma mājaslapahttps://www.rs.lv/lv

Tev varētu interesēt arī:

Elektromehānisko iekārtu mehāniķis
Conexus Baltic Grid AS
Sigulda
€ 1400
Beigu termiņš: 30.04.2024
Kickstarter in Finance with no experience needed | SEB, Riga
SEB
Rīga

Beigu termiņš: 27.05.2024
Bank Specialist with a focus on Accounts & Settlements | SEB, Riga
SEB