49
Baltreiss, SIA
GRĀMATVEDIS/-E

GRĀMATVEDI

Baltreiss SIA, viens no vadošajiem un veiksmīgajiem uzņēmumiem autotransporta un multimodālo kravu pārvadājumu organizēšanā Baltijas reģionā, šobrīd aicina savā komandā enerģisku un pozitīvu grāmatvedi

Papildu informācija

Darba pienākumi:

  • Darbs ar grāmatvedības uzskaites programmu
  • Izejošās un ienākošās grāmatvedības dokumentācijas apstrāde un iegrāmatošana
  • Debitoru un kreditoru uzskaite un kontrole
  • Bankas operāciju uzskaite, u. c.

Prasības:

  • Augstākā vai nepabeigtā augstākā izglītība ekonomikā
  • Grāmatvedības uzskaites principu un reglamentējošās likumdošanas pārzināšana
  • Labas latviešu un krievu valodu zināšanas.
  • Angļu valodas pamatzināšanas lietišķai sarakstei
  • Augsta atbildības sajūta, precizitāte un spēja strādāt komandā
  • Analītiska domāšana

Mēs piedāvājam:

  • Iespēju strādāt stabilā un dinamiskā uzņēmumā
  • Profesionālus un draudzīgus kolēģus
  • Labus darba apstākļus
  • Iespēju pilnveidot savas profesionālās iemaņas
  • Stabilu atalgojumu

Darba laiks: pilna darba diena

Atrašanās vieta: Rīga, Brīvības iela

Kontaktpersona: Ilona Labanovska, galvenā grāmatvede

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1400 - 1600

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Brīvības iela 181

Darba veids

  • Pilna slodze

Prasmes

 MS Office

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Ilona Labanovska
67709500

Baltreiss SIA, viens no vadošajiem un veiksmīgajiem uzņēmumiem autotransporta un multimodālo kravu pārvadājumu organizēšanā Baltijas reģionā.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.baltreiss.com

Tev varētu interesēt arī:

Grāmatveža palīgs/-dze
ORBERG SIA
Rīga
€ 1500
Beigu termiņš: 24.05.2024
Noliktavas darbinieks/-ce
MOBILUKSS SIA
Rīga
€ 6 – 8.2
Beigu termiņš: 09.05.2024
Jaunākais grāmatvedis/-e
Auditus quaestus
Rīga
€ 1400 – 1800
Beigu termiņš: 03.05.2024