39
TELEKOMUNIKĀCIJU TĪKLU TEHNIĶIS/-E NORVĒĢIJA
Linjeproff AS

Prasības kandidātiem

  • Līdzīga darba pieredze (priekšrocība)
  • Pieredze darbā augstumā un kāpēja sertifikāts (priekšrocība)
  • Spēja sazināties angļu valodā (norvēģu valoda tiek uzskatīta par priekšrocību)
  • B un BE kategorijas autovadītāja apliecība (C, CE kategorijas - priekšrocība)
  • Atbildība, centība, elastība
  • Pieredze darbā ar hidraulisko iekraušanas celtni (manipulatoru) (priekšrocība)
  • Spēja un vēlme strādāt ilgstošos komandējumos visā Norvēģijā
  • Tiesības strādāt Norvēģijā (ES pase vai personas apliecība)

Darba apraksts

Telekomunikāciju stabu maiņa, taisnošana, nostiprināšana, demontāža. Jaunu telekomunikāciju stabu uzstādīšana, kabeļu uzstādīšana un demontāža, kabeļu pūšana, kravas automašīnas vadīšana, celtņa vadīšana, darbs ar optiskajiem un vara kabeļiem, kabeļu ievilkšana, stiprināšana mājas ārpusē un iekšpusē, optiskā kabeļa metināšana, savienojumi un sadales kastu uzstādīšana, dokumentācijas sagatavošana, traucējummeklēšana un traucējummeklēšana, maršrutētāju uzstādīšana un aktivizēšana u.c.

Ko mēs piedāvājam

  • Kandidātiem bez pieredzes ir iespēja iegūt kvalifikāciju un pieredzi telekomunikāciju jomā
  • Bezmaksas izmitināšana un transports uz/no darbu, viss nepieciešamais darba un drošības aprīkojums, darba apģērbs.
  • Beztermiņa Norvēģijas darba līgums, savlaicīgu un pārskatāmu atalgojumu.
  • Dienas naudas un papildus piemaksas par labiem darba rezultātiem un ieviestajām normām.
  • Dinamisku darbu stabilā Norvēģijas uzņēmumā.
  • Attīstības un karjeras iespējas.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 3500 - 5000

Papildu informācija: Kompānijas mašīna, Bezmaksas naktsmītne, Dienas nauda, Prēmijas par labiem darba rezultātiem...

Atrašanās vieta

    Norvēģija
    Projekti visā Norvēģijā

Darba veids

  • Pilna slodze
  • Elastīgs darba laiks

Prasmes

 Networks

Valodas

  •  Angļu
Kontaktpersona
Rokas Sipsinskas
+4740078304

Linjeproff AS is a company that has been successfully operating and rapidly growing in the Norwegian market for 10 years, certified according to ISO 9001 and ISO 14001 standards, company's main activity is the construction and maintenance of telecommunication networks. We are ambitious, brave, fast, paying great attention to the safety and quality of our services and continuous improvement. If all this sounds familiar to you, we invite you to join us.

You can find more about us at www.linjeproff.no

Uzņēmuma mājaslapahttp://linjeproff.no

Reģistrācijas numurs992893273

Tev varētu interesēt arī:

Servisa mehāniķis
Avesco SIA
Rīga
€ 2000 – 3000
Beigu termiņš: 27.04.2024
Dzelzceļa līniju / vilcienu satiksmes regulēšanas iekārtu montieris
RECK SIA
Vācija
€ 2700 – 3100
Beigu termiņš: 28.04.2024
Tehniskais direktors/-e
FUTURUS FOOD SIA
Rīga
€ 1800 – 2500
Beigu termiņš: 21.04.2024