120
Nemco SIA
TIRDZNIECĪBAS UN NOMAS PROJEKTU VADĪTĀJS/-A
Nemco SIA
Nemco SIA

Nemco SIA

NEMCO ir strauji augošs un ambiciozs uzņēmums, kas piedāvā tirgū gruntsūdens pazemināšanas, pārsūknēšanas, ekskavatoru un ofisa moduļu nomas pakalpojumus celtniecības un industriālajiem uzņēmumiem visā Baltijā.

Aicinām savā komandā:

TIRDZNIECĪBAS UN NOMAS PROJEKTU VADĪTĀJU

Darba pienākumi:
• Darbs ar būvniecības un ražošanas nozares uzņēmumiem
• Jaunu klientu piesaiste
• Sadarbības uzturēšana un paplašināšana ar esošajiem klientiem
• Regulāra klientu apzināšana un būvobjektu apmeklēšana
• Klientu konsultēšana un atbalsts
• Ideju ģenerēšana par jauniem darbības virzieniem un produktiem
• Komercpiedāvājumu izstrāde, publisko iepirkumu monitorēšana un dalība tajos

Prasības kandidātiem:
• Teicamas komunikācijas un klientu apkalpošanas prasmes
• Pieredze B2B darbā ar būvniecības uzņēmumiem
• Latviešu un vēlamas arī krievu valodas zināšanas
• Prasmes darbā ar MS Office (Word, Excel, Powerpoint, BI programmām)
• B kategorijas vadītāja apliecība (lūgums norādīt arī citas kategorijas, ja tādas ir)

Mēs piedāvājam:
• Visu darbam nepieciešamo aprīkojumu un tehnisko nodrošinājumu
• Konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas
• Dinamisku darba vidi ar draudzīgu kolektīvu
• Iespēju mācīties, apgūt jaunas zināšanas, izaugt par izcilu pārdošanas profesionāli būvtehnikas nomas un tirdzniecības jomā
• Darba laiks: pilna darba slodze
• Darba vieta: Ulmaņa gatve 3, Rīga (ar izbraucieniem pa reģioniem)
• Darba atalgojumu: bruto no 2000- 2500 EUR

Ja Tevi šis piedāvājums ir ieinteresējis, tad sūti pieteikuma vēstuli un CV līdz šī gada 30.decembrim sadaļā PIETEIKTIES.

Sazināsimies ar otrās atlases kārtas kandidātiem.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 2000 - 2500

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Uzņēmuma mājaslapahttp://nemco.lv/

Tev varētu interesēt arī:

Tirdzniecības pārstāvis /-e darbam ar metāla krāsām
KRASO
Rīga
€ 2400
Beigu termiņš: 03.05.2024
Tirdzniecības pārstāvis/-e (HoReCa)
Stanbev international distribution SIA
Rīga
€ 2113
Beigu termiņš: 19.05.2024
B2B klientu attiecību speciālistu/vadītāju
SIA STENDERS
Rīga
€ 2000 – 2500
Beigu termiņš: 28.04.2024