61
Darbības atbilstības eksperts klientu un darījumu padziļinātās izpētes jomā
Valsts kase
Valsts kase
Valsts kase

Valsts kase

Piedāvājam:

  • iespēju strādāt attālināti Latvijas mērogā (vai hibrīdmodelī daļēji klātienē ofisā Vecrīgā), t.sk., elastīgu darba laiku;
  • stabilu algu līdz 1650 euro (bruto), sociālās garantijas un iespējamu atalgojuma mainīgo daļu;
  • veselības apdrošināšanu un papildatvaļinājumu līdz 10 darba dienām gadā;
  • darbu mūsdienīgā finanšu organizācijā Darbības atbilstības un risku vadības departamentā un uz attīstību orientētus kolēģus;
  • profesionālās izaugsmes iespējas.

 Galvenie amata pienākumi:

  • veikt klientu  un darījumu padziļinātu izvērtēšanu atbilstoši Valsts kases iekšējām procedūrām un starptautisko un Latvijas Republikas nacionālo sankciju un NILLTPFN prasībām;
  • uzturēt pārbaužu reģistrus un nodrošināt nepieciešamo komunikāciju, t.sk. ar kompetentajām institūcijām;
  • organizēt darbības atbilstības risku identificēšanu un novērtēšanu un noteikto pasākumu īstenošanu;
  • uzturēt un pilnveidot darbības atbilstības iekšējās kontroles sistēmu Valsts kasē atbilstoši tiesību aktiem, darbības stratēģijai un risku videi;
  • sniegt atbalstu Valsts kases darbiniekiem darbības atbilstības jomā.

 Prasības pretendentiem:

  • augstākā izglītība vadības studiju virzienā (vēlams vadības zinātņu vai uzņēmējdarbības studiju programmā), ekonomikas studiju virzienā (vēlams ekonomikas, finanšu vai banku darbības studiju programmā) vai tiesību zinātņu studiju virzienā;
  • darba pieredze darbības atbilstības, risku vadības, tiesību zinātņu vai finanšu jomā ilgāka par gadu;
  • zināšanas sankciju un NILLTPFN jomā tiks uzskatītas par priekšrocību;
  • pamanīt, analizēt un apstrādāt aizdomīgus un neparastus darījumus;
  • labas angļu valodas zināšanas;
  • analītiska domāšana, iniciatīva, precizitāte, rūpes par kārtību un kvalitāti;
  • spēja organizēt savu darbu, pieņemt lēmumus, kā arī uzņemties atbildību par pieņemtajiem lēmumiem. Strukturēta un sistemātiska pieeja darbam;
  • labas komunikācijas prasmes, spēja paust un argumentēt savu viedokli;
  • atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām un nevainojama reputācija.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1650

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Smilšu iela 1,
  • Attālināta darba iespējas

Darba veids

  • Pilna slodze
  • Elastīgs darba laiks

Valodas

  •  Latviešu
Kontaktpersona
Personāla departaments
+371 67094277
Valsts kase (Reģ.nr.90000597275) ir Finanšu ministrijas pakļautībā esoša tiešās pārvaldes iestāde, kura īsteno valsts pārvaldes funkcijas valsts finanšu vadības jomā, organizējot valsts budžeta izpildi un uzskaiti, valsts parāda un naudas līdzekļu vadību, veic Eiropas Savienības fondu un ārvalstu finanšu palīdzības sertifikācijas iestādes funkcijas, kā arī sniedz grāmatvedības uzskaites pakalpojumu valsts budžeta iestādēm

Uzņēmuma mājaslapahttps://www.kase.gov.lv/

Tev varētu interesēt arī:

Accounts Receivable and Cash accountant,Tietoevry Banking
Tietoevry
Latvija
€ 1400
Beigu termiņš: 27.04.2024
Sales Representative | Industrial sector B2B clients
CVO Recruitment
Rīga
€ 1800 – 2200
Beigu termiņš: 10.05.2024
Loģistikas speciālists/e
DHL Logistics Latvia SIA
Latvija
€ 1500
Beigu termiņš: 28.04.2024