113
Haitek Latvia SIA
Grāmatveža palīgs

Galvenie pienākumi:

  • Ienākošo un izejošo dokumentu apstrāde un reģistrēšana grāmatvedības uzskaites programmā (Tildes Jumis, Norgate Servicetrader);
  • VID deklarācijas un gadam pārskata veidošanas asistēšana galvenajam grāmatvedim;
  • Arhīva veidošana un uzturēšana;
  • Statistikas atskaišu sagatavošana;
  • Asistēšana galvenajam grāmatvedim ikdienas darbā;
  • Pamatlīdzekļu un inventāra uzskaite un kontrole;
  • Darbs ar debitoriem, to uzskaite un kontrole;
  • Lietvedības un personāla dokumentācijas kārtošana (palīdzība lietveža darbā);
  • Autotransporta degvielas sistēmas uzskaite un administrēšana;
  • Avansa un komandējuma norēķinu sagatavošana;

Prasības pretendentam:

  • Izglītība finanšu vai grāmatvedības jomā (Augstākā profesionālā, profesionālā specializētā);
  • Precizitāte un augsta atbildības sajūta;
  • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā, plānojot darba laiku;
  • Labas iemaņas darbā ar TILDES JUMIS, MS Excel un Word;
  • Prasmes lietot “Norgate Servicetrader” tiks uzskatītas par priekšrocību;
  • Vēlme mācīties un spēja ātri apgūt jaunas prasmes.

Mēs jums piedāvājam:

  • Darbu ar personiskās izaugsmes iespējām un sevis pilnveidošanu;
  • Iespēju mācīties un pilnveidot savas profesionālās zināšanas;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu;
  • Sociālās garantijas;
  • Apmācības Haitek Latvia pārstāvēto produktu specifikā;
  • Atbalstošu un draudzīgu darba kolektīvu;
  • Labu darba vidi un gardas pusdienas!

Gaidīsim Jūsu CV sadaļā, Pieteikties!

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1200 - 1400

Papildu informācija: 1200 - 1400 eur/bruto.

Atrašanās vieta

    Lielvārde, Ogres novads, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

SIA “Haitek Latvia” ir oficiālais mežizstrādes tehnikas zīmola “KOMATSU” pārstāvis Latvijā kopš 2016. gada jūlija. Bet par zīmola "MALWA" oficiālo pārstāvi SIA "Haitek Latvia" ir kļuvis 2021. gada jūnijā.
SIA “Haitek Latvia” ir stratēģiski laba atrašanās vieta pašā Latvijas sirdī – Lielvārdē. Uzņēmuma komandā ir nozarē pieredzējuši augsti kvalificēti darbinieki, kas spēj operatīvi rast risinājumus dažādām situācijām. Tehnikas apkopes un remonts tiek veikts uzņēmuma servisa telpās Lielvārdē, Laimdotas ielā 25. Servisam ir
pieejami pilnvērtīgi aprīkoti servisa izbraukumu mikroautobusi, lai būtu iespēja operatīvi sniegt tehnisko palīdzību cirsmā vai citā klienta norādītajā teritorijā.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.haitek.lv/