60
HansaMatrix Ventspils SIA
Kvalitātes speciālists/-e

Prasības kandidātiem:

  • Vēlama augstākā tehniskā izglītība vai pieredze kvalitātes kontroles jomā;
  • Tehniskā domāšana un praktiskas iemaņas kādā no inženiertehniskajām jomām;
  • Izpratne par starptautiskiem standartiem un to piemērošanu ražošanā;
  • Augsta atbildības sajūta, mērķtiecība un spēja strādāt patstāvīgi;
  • Labas iemaņas darbā ar datoru;
  • Tehniskās angļu valodas zināšanas;
  • Vēlme mācīties un attīstīt savas zināšanas.

Galvenie pienākumi:

  • Materiālu kvalitātes rādītāju monitorings un analīze; saņemto mērījumu rezultātu analīze saskaņā ar specifikācijām;
  • Saņemto klientu sūdzību izmeklēšanas procesa organizēšana, korektīvo un preventīvo darbību koordinēšana;
  • Komunikācija ar sadarbības partneriem kvalitātes jautājumos;
  • Kvalitātes rādītāju mērīšanas un vērtēšanas instrukciju pilnveidošana;
  • Darba aizsardzības jautājumu koordinēšana sadarbībā ar ārpakalpojuma sniedzēju.

Mēs piedāvājam:

  • Atalgojumu no 1100 – 1300 EUR/mēn. bruto;
  • Darba laiku darba dienās no plkst. 8.30 – 17.00;
  • Bezmaksas sporta iespējas – komandu sporta veidi, peldbaseina, atlētikas zāles apmeklējumi;
  • Brīvpusdienas un bezmaksas karstos dzērienus;
  • Papildus atvaļinājuma dienas vecākiem, pabalstus īpašos dzīves gadījumos;
  • Veselības, dzīvības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu;
  • Uzņēmuma pasākumus;
  • Izaugsmes iespējas un profesionālus un atsaucīgus kolēģus, kas palīdzēs apgūt darba pienākumus modernā un drošā darba vidē!
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1100 - 1300

Atrašanās vieta

    Ventspils, Ventspils novads, Latvija
    Ventspils Augsto tehnoloģiju parks 1

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
Kontaktpersona
SIA HansaMatrix Ventspils
63620911

Augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas veic jaunu elektronisko produktu un sistēmu izstrādi, industrializāciju un pilnu ražošanas pakalpojumu sniegšanu. Uzņēmuma produktu klāstu veido datu tīklu iekārtas, interneta „ierīces” (Internet of Things), industriālās sistēmas un citas augstas pievienotās vērtības tirgus segmenta iekārtas.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.hansamatrix.com/