34
Centralizētās grāmatvedības vecākais informācijas eksperts/-e (uz nenoteiktu laiku)
Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Ventspils domes administrācija”

Ventspils valstpilsētas pašvaldības iestāde “Ventspils domes administrācija” aicina pieteikties uz Centralizētās grāmatvedības vecākā informācijas eksperta amatu (darba līgums uz nenoteiktu laiku)

Galvenie amata pienākumi:

  • ievadīt datus un reģistrēt dokumentus iestādes informācijas sistēmās, pārbaudīt datu pareizību un atbilstību noteiktajām prasībām, veikt dokumentu apstrādi, sadali un aktualitātes kontroli;
  • sagatavot nepieciešamo izejošo korespondenci (rīkojumi, protokoli, vēstules, izziņas, pilnvaras, lietu nomenklatūra, nolikumi, pārskati u.c.), veikt nosūtāmās korespondences noformēšanu un nosūtīšanu;
  • veikt ienākošās/izejošās korespondences kārtošanu, sūtījumu apstrādi un sadali;
  • koordinēt informācijas un dokumentu apriti starp iestādēm un struktūrvienībām savas kompetences ietvaros;
  • apstrādāt pamatdarbības līgumus resursu vadības sistēmā HORIZON;
  • ievadīt un apstrādāt skaidras naudas darījumu dokumentu plūsmu resursu vadības sistēmā HORIZON;
  • arhīva dokumentu pārvaldība (dokumentu glabāšana, arhivēšana);
  • pārzināt darbam nepieciešamos normatīvos dokumentus un līdzdarboties iekšējo normatīvo dokumentu izstrādē.

Individuālās kvalifikācijas un iemaņu prasības:

  • vēlama augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā izglītība sociālajās zinātnēs;
  • vēlama pieredze dokumentu aprites procesu nodrošināšanas un lietvedības jomā;
  • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī atbilstoši Valsts valodas likuma noteiktajām prasībām;
  • labas prasmes darbā ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām un resursu vadības sistēmu HORIZON;
  • labas prasmes darbā ar Microsoft Office lietojumprogrammām;
  • augsta atbildības sajūta un precizitāte;
  • stratēģiska un analītiska domāšana, kā arī spēja pielāgoties un rast risinājumus nestandarta situācijās;
  • spēja strādāt patstāvīgi, plānot un noteikt savas prioritātes, paveicot darbu patstāvīgi un savlaicīgi.

Mēs piedāvājam:

  • iespēju strādāt interesantu un atbildīgu darbu profesionālā komandā, labus darba apstākļus;
  • individuālās izaugsmes iespēju pilnveidojot profesionālo pieredzi;
  • konkurētspējīgu atlīdzību no 970 EUR līdz 1100 EUR;
  • sociālās garantijas.

Dzīves un darba aprakstu (CV) un motivācijas vēstuli līdz 2023. gada 24.martam ieskaitot nosūtīt elektroniski sadaļā "pieteikties" vai pa pastu Ventspils valstpilsētas pašvaldības iestādei “Ventspils domes administrācija”, Jūras ielā 36, Ventspilī, LV-3601, vai iesniegt personīgi Ventspils valstpilsētas pašvaldības iestādes “Ventspils domes administrācija” Personāla nodaļā 44. kabinetā. Uzziņas pa tālruņiem 636 01112; 636 01143.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 970 - 1100

Atrašanās vieta

    Ventspils, Ventspils novads, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
636 01112

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.ventspils.lv