59
Tilts SIA
LIETVEDIS/-E (Tāmju-līgumu nodaļā)
Tilts SIA
Tilts SIA

Tilts SIA

SIA TILTS ir viens no vadošajiem uzņēmumiem Baltijā, kas specializējas inženierbūvniecībā un ražošanā.

Aicinām pievienoties mūsu komandai -
Lietvedi
(Tāmju-līgumu nodaļā)

Pienākumi:

  • Darbs ar tehnisko un būvniecības izpilddokumentāciju: līgumu, rēķinu, aktu un citu dokumentu sagatavošana (LV/ENG/RU);
  • Informācijas un dokumentu plūsmas koordinēšana starp būvniecības procesā iesaistītām pusēm, apakšuzņēmējiem;
  • Izejošās un ienākošās dokumentācijas reģistrēšana.

Prasības:

  • Augstākā izglītība (vēlams būvniecības jomā);
  • Ļoti labas datorzināšanas: MS Office, Excel;
  • Praktiska pieredze līdzīgā amatā uzskatāma par priekšrocību;
  • Labas latviešu, angļu un krievu valodu zināšanas;
  • Labas saskarsmes prasmes, augsta atbildības sajūta un precizitāte.

Mēs piedāvājam

  • Intensīvu un dinamisku darbu;
  • Atalgojumu sākot no 1400 EUR bruto;
  • Profesionālu un draudzīgu kolēģu atbalstu;
  • Sociālās garantijas un motivācijas programmas.

Lūdzam iesniegt Jūsu CV un pieteikuma vēstuli ar norādi "Lietvedis" sadaļā "PIETEIKTIES".

Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks virzīti nākamajai atlases kārtai.

Sīkāka informācija pa tālruni 20382027.

Informējam – iesniedzot/nosūtot savu pieteikumu, kandidāts piekrīt personas datu apstrādei personāla atlases procesa nodrošināšanai, kas norādīti pieteikuma dokumentos. Kandidāta dati tiks uzglabāti 6 mēnešus un tiks dzēsti, datu uzglabāšanas laiks var tikt samazināts vai pagarināts pēc kandidāta pieprasījuma. Datu pārzinis ir SIA TILTS (reģistrācijas Nr. 50103005351, juridiskā adrese: Spilves iela 18, Rīga, LV-1055). Garantējam, ka nodrošināsim Jūsu personas datu konfidencialitāti.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1400

Papildu informācija: sākot no 1400 EUR bruto

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
Tilts SIA
20382027

30 darba gadu pieredze Latvijā un ārvalstīs

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.tilts.lv

Tev varētu interesēt arī:

Kickstarter in Finance with no experience needed | SEB, Riga
SEB
Rīga

Beigu termiņš: 24.05.2024
Ēku tehniskais uzraugs/-dze
City Service grupa
Rīga
€ 1700
Beigu termiņš: 02.05.2024
Uzkopšanas un labiekārtošanas vadītājs/-a
Rīga
€ 2000
Beigu termiņš: 19.05.2024