100
ZĀLES PĀRZINIS
SEMARAH Hotel Management

Aicinām darbā Jūrmalas lielākajā viesnīcā Lielupe by Semarah Hotels

Papildu informācija

Galvenie pienākumi:

  • profesionāli augsta līmeņa klientu apkalpošanas nodrošināšana;
  • restorāna darbinieku darba efektīva vadīšana un organizēšana;
  • restorāna darbinieku apmācību organizēšana;
  • konferenču, banketu vadīšana un apkalpošanas organizēšana;
  • restorāna ikdienas darba plānošana un organizēšana
  • atbildība par ikdienas servisu.

Prasības kandidātiem:

  • vidējā profesionālā vai augstākā izglītība;
  • pieredze apkalpojošā sfērā, restorāna darbā;
  • spēja ātri un efektīvi strādāt patstāvīgi un komandā;
  • augsta atbildības sajūta, pozitīva attieksme pret darbu;
  • precizitāte, vēlme mācīties un pilnveidoties;
  • teicamas komunikācijas prasmes, spēja strādāt saspringtās darba situācijās;
  • latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
  • datorprasmes.

Piedāvājam:

  • dinamisku, interesantu un atbildīgu darbu;
  • profesionālās izaugsmes iespējas;
  • daļēji apmaksāta ēdināšana;
  • Atalgojumu atbilstoši paveiktajam, sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu;
  • Labus darba apstākļus un mūsdienīgu darba vidi.

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju.

Stundas likme (bruto)Bruto stundā  € 7.5

Atrašanās vieta

    Jūrmala, Latvija
    Bulduru prospekts 64/68, Jūrmala

Darba veids

  • Pilnas slodzes maiņu darbs

Prasmes

 MS Office Fidelio

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Inga Neimane
25765311

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.semarahhotels.com

Tev varētu interesēt arī:

Iepirkumu speciālists
LEBENS SIA
Rīga
€ 1200 – 1500
Beigu termiņš: 22.04.2024
PHP izstrādātājs/-a
CV-Online Recruitment
Rīga
€ 3571 – 4300
Beigu termiņš: 13.05.2024
Biznesa Kontrolieris/-e
RIMI Latvia SIA
Rīga
€ 2500 – 3200
Beigu termiņš: 26.04.2024