103
Latvijas Televīzija VSIA
Santehniķis

VSIA “Latvijas Televīzija” ir sabiedriskais medijs, kurš ir klāt visos sabiedrībai būtiskajos notikumos. Mūsu mērķis ir izglītot, informēt, izklaidēt un veicināt sabiedrības izaugsmi un radošumu. LTV komanda veido uzticamu, aktuālu un kvalitatīvu saturu Latvijas iedzīvotājiem un piederīgajiem visā pasaulē, un mēs meklējam jaunus komandas biedrus – jo mēs zinām, ka jauni speciālisti un profesionāļi ir vērtība, kas ļaus sabiedriskajam medijam sasniegt jaunu auditoriju.

LTV aicina darbā:
Santehniķi

Galvenie pienākumi:
• Ūdens apgādes un kanalizācijas, lietus notekūdeņu kanalizācijas uzturēšana un remonts.
• Apkures un ūdens dzesēšanas sistēmas uzturēšana un remonts.
• Siltummezglu sagatavošana ikgadējām pārbaudēm pirms apkures sezonas sākuma.
• Iekārtu darbības monitorings, parametru kontrole un uzskaites rādījumu nolasīšana pēc nodaļas vadītāja sastādīta grafika.

Prasības:
• Vidējā speciālā izglītība.
• Vismaz trīs gadu iepriekšēja darba pieredze santehniķa darbā.
• Atbildīga un godprātīga attieksme pret darbu.
• Labas latviešu valodas zināšanas.

Piedāvājam:
• Interesantu un radošu darbu.
• Sociālās garantijas un stabilu atalgojumu.
• Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām.
• Atalgojumu – 830 EUR bruto.

CV un pieteikuma vēstuli lūdzam pievienot sadaļā "Pieteikties" līdz 17.04.2023.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 830

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Uzņēmuma mājaslapahttps://ltv.lsm.lv/lv/par-ltv

Tev varētu interesēt arī:

Mehānisko sistēmu projektu vadītājs/-a (apkure, ventilācija un kondicionēšana - AVK)
Arčers SIA
Rīga
€ 2500 – 3200
Beigu termiņš: 26.04.2024
Datu centru un serveru telpu dzesēšanas sistēmu Servisa Inženieris Baltijā
Schneider Electric Baltic's
Rīga
€ 2000 – 2550
Beigu termiņš: 04.05.2024
Siltumenerģētikas tehniķis/-e (maiņu darbs)
Latvenergo AS
Salaspils
€ 1800 – 2000
Beigu termiņš: 24.04.2024