226
Accanto Latvia SIA
Klientu apkalpošanas speciāliste/s mēbeļu salonā Rīgā

ACCANTO ir strauji augošs starptautisks uzņēmums, kas pārdod augstas kvalitātes mēbeles un aksesuārus. Šobrīd ir uzņemumam kopumā ir pieci mēbeļu saloni lielākajās Lietuvas pilsētās, kā arī viens salons Latvijā, Rīgā.

Ja tevi aizrauj darbs ar mēbelēm, interjera un dekora priekšmetiem un meklē jaunu interesantu izaicinājumu klientu apkalpošanas sfērā - pievienojies mūsu komandai!

Klientu apkalpošanas speciāliste/s mēbeļu salonā Rīgā pusslodzes darbam.

Darba pienākumi:

  • Profesionāla klientu apkalpošana;
  • Komunikācija ar arhitektiem un dizaineriem;
  • Preču piegādes organizēšana klientiem un salonam;
  • Ikdienas rūpes par salonu un preču sortimentu;
  • Darbs ar kases aparātu.

Prasības kandidātiem:

  • Teicamas plānošanas un komunikācijas prasmes;
  • Labas prasmes darbā ar datoru;
  • Ļoti labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
  • Iespēja strādāt sestdienās.

Mēs piedāvājam:

  • Interesantu un dinamisku darba vidi;
  • Starptautisku, augsti kvalificētu komandu;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu, bonusus un sociālās garantijas;
  • Izaugsmes iespējas;
  • Automašīnas stāvvietu blakus darba vietai;
  • Iespēju nokļūt pie mums arī ar sabiedrisko transportu - 3., 47. autobuss, 16., 22. trolejbuss;
  • Dinamisku darba grafiku 3 līdz 4 dienas nedēļā.

Mēneša alga (bruto): 550 - 1000 EUR.

Darba vieta: DECCO CENTRS, Katlakalna iela 6D, Rīga

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 550 - 1000

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    DECCO CENTRS, Pļavinieki - Katlakalna iela 6D, Rīga

Darba veids

  • Pilna slodze

Uzņēmuma mājaslapahttps://www.accanto.lv/

Tev varētu interesēt arī:

Kickstarter in Finance with no experience needed | SEB, Riga
SEB
Rīga

Beigu termiņš: 20.05.2024
Pārdevējs/Konsultants veikalā RĪGĀ
Baltic Data SIA
Rīga
€ 1000 – 1600
Beigu termiņš: 20.04.2024
Salona vadītājs/-a
UPB AS
Rīga
€ 1500 – 2500
Beigu termiņš: 21.04.2024