96
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Ārējo tirgus atbalsta piešķiršanas nodaļas vadošais eksperts uz noteiktu laiku

(LIAA, reģ.Nr.90001739473)
izsludina konkursu uz

Ārējās tirdzniecības veicināšanas departamenta
Ārējo tirgus atbalsta piešķiršanas nodaļas
vadošā eksperta amatu
(ierēdņa amata vieta uz noteiktu laiku līdz 2023.gada 31.decembrim)

LIAA savā komandā aicina darbinieku ar pieredzi projektu vērtēšanā un maksājumu dokumentu vērtēšanā, lai nodrošinātu kvalitatīvu atbalsta sniegšanu projekta “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” (turpmāk – Projekts) ietvaros.

Mūsu vērtības

  • Darbs kā misija sabiedrības labā
  • Profesionalitāte un intelekts
  • Kvalitāte
  • Elastība

Piedāvājam

  • Interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu profesionālā kolektīvā.
  • Profesionālās pilnveides iespējas, piedaloties un apmeklējot LIAA organizētos pasākumus (semināri, konferences, tīklošanās, u.c.).
  • Mēnešalgu no 1215,00 EUR līdz 1519,00 EUR, atkarībā no profesionālās kvalifikācijas un kompetenču līmeņa.
  • Sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam, veselības apdrošināšanu (pēc nostrādāta 1 mēneša).
  • Labus darba apstākļus un darba izpildes vietu Rīgas centrā, kā arī attālinātā darba iespēju.

Galvenie amata pienākumi

  • Veikt atbalsta saņēmēju iesniegto iesniegumu pieņemšanu, izvērtēšanu un lēmumu par līguma slēgšanu sagatavošanu saskaņā ar iekšējiem normatīvajiem aktiem un iesniegumu vērtēšanas kritērijiem.
  • Veikt līgumu/vienošanās sagatavošanu, saskaņošanu ar atbalsta saņēmēju un parakstīšanu, kā arī veikt līguma grozījumu izvērtēšanu, sagatavošanu, līguma laušanu un lietvedības izbeigšanu pēc atbalsta saņēmēja pieprasījuma.
  • Veikt atbalsta saņēmēju iesniegto pieteikumu un maksājuma pieprasījumu pieņemšanu, izvērtēšanu un vēstules par atbalsta izmaksu sagatavošanu saskaņā ar iekšējiem normatīvajiem aktiem un vērtēšanas kritērijiem.
  • Veikt atbalsta saņēmējiem sniegtā atbalsta uzskaiti.
  • Apkopot, analizēt Projektā sasniegtos rādītājus un sniegt priekšlikumus rādītāju faktiskā snieguma uzlabošanai.
  • Izstrādāt dokumentu sagataves, iekšējo normatīvo aktu projektus un to grozījumus.

Prasības pretendentiem

  • Atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām
  • Augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība (tiesību zinātnēs, ekonomikā, finansēs vai vadības zinībās) vai augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība, kas papildināta ar nozarei atbilstošām speciālajām mācībām.
  • Darba pieredze Eiropas Savienības fondu administrēšanā, atbilstoši amata pienākumiem.
  • Par priekšrocību tiks uzskatīta atbilstoša darba pieredze valsts pārvaldē.
  • Zināšanas par Eiropas Savienības fondu administrēšanas procesiem (iesnieguma dokumentu sagatavošanu, vērtēšanu, t.sk. mazā, vidējā komersanta statusa noteikšanu, de minimis atbalsta sniegšanu, un lēmuma pieņemšanu).
  • Izpratne par uzņēmējdarbību un ar to saistītajiem tiesību aktiem, par valsts pārvaldes darbību un to regulējošiem normatīvajiem aktiem.
  • Vēlamas zināšanas grāmatvedībā.
  • Prasme patstāvīgi organizēt un plānot darba izpildi noteiktā termiņā, kā arī veikt darbu patstāvīgi un spēt risināt problēmsituācijas, sniegt operatīvu informāciju par darba rezultātiem.
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas.
  • Angļu valodas zināšanas, kas ļauj amata pienākumu izpildē izmantot dokumentus un literatūru svešvalodā un komunicēt.
  • Labas sadarbības, komunikācijas un prezentācijas prasmes.
  • Spēja apkopot, sistematizēt un analizēt lielu informācijas apjomu
  • Analītiskā domāšana un spēja strādāt strauji mainīgā vidē.
  • Prasme strādāt ar standarta biroja programmatūru.

Pretendentiem/-ēm pieteikties līdz 2023.gada 4.aprīlim, pieteikuma vēstuli, CV, izglītību un citu pretendenta kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas nosūtot sadaļā "pieteikties", ar norādi „ĀTVD ĀTAPN vadošais eksperts” vai nosūtot pa pastu LIAA Personāla vadības nodaļai Pērses ielā 2, Rīgā, LV-1442.

Informējam, ka pēc iesniegto dokumentu izvērtēšanas pirmajā kārtā, sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuru kandidatūras tiks izvirzītas otrajai kārtai.

Pretendentu iesniegtajos pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu pretendentu atlases norisi, atbilstoši ”Personas datu apstrādes principi Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras amatu pretendentu atlasei” (publicēti LIAA mājas lapā, turpmāk – Datu apstrādes principi atlasei). Iesniedzot pieteikumu, pretendents apliecina, ka ir iepazinies ar Datu apstrādes principiem atlasei.

Tālrunis uzziņām – 26351129

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1215 - 1519

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
26351129

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) ir ekonomikas ministra pakļautībā esoša tiešās pārvaldes iestāde.

LIAA ir dibināta 1993. gadā kā bezpeļņas organizācija valsts akciju sabiedrība "Latvijas Attīstības aģentūra". LIAA pakalpojumu klāsts ir ļoti plašs – sākot ar informāciju par uzņēmējdarbības uzsākšanu, dažādām valsts atbalsta programmām un finansējuma piesaistes iespējām, un ...

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.liaa.gov.lv

Tev varētu interesēt arī:

Valdes asistents
DelfinGroup AS
Rīga
€ 2000 – 2500
Beigu termiņš: 22.04.2024
Projektu vadītāja asistents/-e
Primekss SIA
Rīga
€ 1800
Beigu termiņš: 19.04.2024
Elektromehānisko iekārtu mehāniķis
Conexus Baltic Grid AS
Sigulda
€ 1400
Beigu termiņš: 30.04.2024