249
Skuba Latvija SIA
AUTOMEHĀNIĶIS/-E

"Skuba Latvija” SIA – sakarā ar darba apjoma palielināšanu, aicina pievienoties profesionālu speciālistu komandai:

AUTOMEHĀNIĶI

Remontejam visu marku komercauto DAF, SCANIA, VOLVO, MAN, MB, IVECO, RENAULT

Galvenie pienākumi:

  • Veikt transportlīdzekļu tehnisko apkopi un remontu

Prasības pretendentiem:

  • Labas teorētiskas zināšanas un praktiskas iemaņas kravas automobiļu apkopē un remontā

Mēs piedāvājam:

  • Augstu uz rezultātiem balstītu atalgojumu no EUR 1000 līdz EUR 2500 uz rokas
  • Mūsdienīgu, inovatīvu un profesionālu darba vidi
  • Stabilu darbu starptautiskā uzņēmumā un visas sociālās garantijas.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1400 - 3500

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Kārļa Ulmaņa gatve 5B, Rīga

Darba veids

  • Pilna slodze

Starptautisks uzņēmums, kas nodarbojas ar kravas automobiļu rezerves daļu tirdzniecību, tehnisko apkopi un remontu.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.skuba.lv

Reģistrācijas numurs000394809

Tev varētu interesēt arī:

Elektromehānisko iekārtu mehāniķis
Conexus Baltic Grid AS
Sigulda
€ 1400
Beigu termiņš: 30.04.2024
Bank Specialist with a focus on Accounts & Settlements | SEB, Riga
SEB
Rīga

Beigu termiņš: 16.05.2024
Kickstarter in Finance with no experience needed | SEB, Riga
SEB