107
Cosmoss SIA
BIROJA ADMINISTRATORS/-E
Cosmoss SIA
Cosmoss SIA

Cosmoss SIA

BIROJA VADĪTĀJS/-A

COSMOSS ir zīmolu izplatīšanas un mārketinga uzņēmums, kas palīdz globāliem zīmoliem Baltijā un Skandināvijas valstu tirgū realizēt un veicināt modes aksesuāru un citu izstrādājumu realizāciju, ievērojot visas zīmolu vadlīnijas. Acinām darbā Biroja vadītāju.

Papildu informācija

Galvenie pienākumi

  • Korespondences, zvanu un e-pastu koordinēšana;
  • Apmeklētāju sagaidīšana un laipna uzņemšana;
  • Atbalsta sniegšana kolēģiem ikdienas darba jautājumos
  • Lietvedības dokumentu izstrāde un lietvedības organizēšana;
  • Komandējumu, darījuma tikšanos plānošana un organizēšana;
  • Asistēšana uzņēmuma vadītājam ikdienas jautājumos;
  • Dažādu saimniecisku un organizatorisku jautājumu risināšana;

Prasības kandidātiem

  • Augstākā atbildības sajūta, iniciatīva un precizitāte;
  • Lieliskas komunikācijas prasmes;
  • Spēja patstāvīgi risināt problēmas, ātri reaģēt un organizēt savu darbu;
  • Ļoti labas datorzināšanas (MS Office) un pieredze darbā ar biroja tehniku;
  • Spēja veiksmīgi komunicēt latviešu un angļu valodā;
  • Pieredze administratīvajā darbā;
  • Vēlama B kategorijas vadītāja apliecība.

Mēs piedāvājam

  • Aktīvu un interesantu darbu augošā uzņēmumā Rīgas centrā;
  • Konkurētspējīgu atalgojuma sistēmu;
  • Starptautisku darba vidi;
  • Draudzīgu kolektīvu.

Pievienojies mūsu komandai, iesniedzot savu CV un motivācijas vēstuli sadaļā “PIETEIKTIES”!

Iesniegto informāciju saglabāsim 6 mēnešus.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1800 - 2000

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Prasmes

 MS Excel

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
Kontaktpersona
HR manager

COSMOSS ir zīmolu izplatīšanas un mārketinga uzņēmums, kas palīdz globāliem zīmoliem Baltijā un Skandināvijas valstu tirgū realizēt un veicināt modes aksesuāru un citu izstrādājumu realizāciju, ievērojot visas zīmolu vadlīnijas. Sakarā ar apjoma palielināšanos,aicinām komandā eksporta speciālistu.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.cosmoss.lv

Tev varētu interesēt arī:

Vizuālā satura atbilstības komandas vadītājs(-a) / Acceptable Content Team Lead
Printful Latvia AS
Rīga
€ 2000 – 2500
Beigu termiņš: 19.05.2024
Valdes locekles asistents/-e
Vestabalt SIA
Rīga
€ 1670
Beigu termiņš: 08.05.2024
Klientu koordinators/-e studiju atbalsts centrā
Biznesa vadības koledža
Rīga
€ 1000 – 1600
Beigu termiņš: 04.05.2024