96
Mirabella SIA
Zīmola vadītāja asistents/-e un biroja administrators/-e

Franču kosmētikas un parfimērijas officiālais pārstāvis Baltijas valstīs SIA firma “MIRABELLA” aicina darbā Zīmola vadītāja asistenti un biroja administratori.

Galvenie darba pienākumi:

  • Uzņēmuma iekšējās un ārējās komunikācijas aprites organizēšana; Uzņēmuma pārstāvēšana (telefons, e-pasts);
  • Tehnisko un saimniecisko bojājumu novēršanas organizācija;
  • Darba drošības un ugunsdrošības dokumentācijas pārraudzība, tā izpilde;
  • Uzņēmumu apdrošināšanu polišu kontrolēšana;
  • Rēķinu sagatavošana, pavadzīmju iesniegšana;
  • Produktu uzlīmju sagatavošana (tulkošana, regulāra to pasūtīšana) ;
  • Asistēšana un ikdienas atbalsts uzņēmuma vadībai un kolēģiem ikdienas darbā;
  • Citu saimnieciska rakstura uzdevumu veikšana;
  • Sociālo tīklu uzturēšana;
  • Parfimērijas veikala asistentes pienākumi:
    ⁎ Darba laika grafiku sastādīšana;
    ⁎ Preču pārraudzība un to savlaicīga pasūtīšana;
    ⁎ Ikdienas problēmu risināšana, to novēršana;
    ⁎ Inventūru veikšana;
    ⁎ Tehnisko bojājumu novēršanas organizēšana;
    ⁎ Atskaišu sagatavošana.
  • Sortimenta tabulas, kas saistītas ar produktu tehnisko informāciju (Ref, EAN, izmēri, aprakstu, sastāvi utt.).
  • Produktu “packshotu” un citu bilžu sagatavošana atbilstoši katra klienta nosacījumiem.
  • LV un LT klientu lapu uzturēšana. Aktuālais sortiments, bildes, imidža bildes, produktu apraksti, zīmola apraksts utt.;
  • Izdales materiālu drukāšana, sagatavošana apmācībām. Ja nepieciešams, palīdzēšana ar prezentāciju sagatavošanu;
  • Mediji, sociālie mediji – plānošana, kontrole, ziņošana, arhivēšana (LT,LV,EE);
  • Jaunu produktu tulkojumi, vizuālie materiāli, datu vākšana, arhivēšana;
  • CPNP produktu reģistrācija;
  • Jaunu produktu palaišana - kontrole, ziņošana (LT, LV, EE);

Prasības kandidātam:

  • Vidējā/augstākā izglītība;
  • Spēja patstāvīgi veikt darba pienākumus;
  • Teicamas komunikācijas prasmes;
  • Precizitāte, godīgums un augsta atbildības sajūta;
  • Motivācija mācīties un apgūt jaunas zināšanas;
  • Labas latviešu valodas zināšanas (C1), angļu (B2);
  • Labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office).

Mēs piedāvājam:

  • Stabilu un atbildīgu darbu dinamiskā uzņēmumā;
  • Mūsdienīgu darba vidi un kolēģu atbalstu darba procesā;
  • Iespēju profesionāli un personiski attīstīties;
  • Konkurētspējīgo atalgojumu 900 EUR NETO.

Darba laiks: Pilna slodze, 9:00-18:00
Darba vieta: Rīga, Centrs
Kontaktinformācija:
CV un pieteikuma vēstuli lūdzu sūtīt sadaļā "pieteikties".

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1250

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Uzņēmuma mājaslapahttp://mirabella.lv

Tev varētu interesēt arī:

Kickstarter in Finance with no experience needed | SEB, Riga
SEB
Rīga

Beigu termiņš: 26.05.2024
Klientu Pakalpojumu Daļas Pārstāvis/-e
Transcom WorldWide Latvia SIA
Latvija
€ 700 – 850
Beigu termiņš: 16.05.2024
Klientu konsultants digitālo tehnoloģiju jomā
Latvijas Digitālais akselerators
Rīga
€ 2200
Beigu termiņš: 15.05.2024