55
TRANSPORTLĪDZEKĻU VADĪTĀJS/-A
Siguldas novada pašvaldība

Siguldas novada pašvaldība (reģistrācijas Nr. LV90000048152)
aicina pievienoties komandai:
TRANSPORTLĪDZEKĻU VADĪTĀJU
Transporta nodaļā

Galvenie pienākumi:
• veikt skolēnu un pieaugušo grupu pārvadājumus;
• nodrošināt lietošanā nodotā transportlīdzekļa regulāru tehniskā stāvokļa kontroli un ikdienas tehnisko apkopi;
• rūpēties par autobusa tehniski drošu un atbilstošu ekspluatāciju, uzturēt autobusā tīrību un kārtību,
• nodrošināt satiksmes drošību un augstu pasažieru apkalpošanas kultūru.

Prasības pretendentiem:
• D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība ar ierakstu par profesionālajām zināšanām (95.kods);
• vidējā vai vidējā profesionālā izglītība;
• pieredze autobusa vadītāja amatā ne mazāka kā 3 gadi, tajā skaitā starptautiskos pasažieru pārvadājumos;
• izpratne par autobusa tehnisko uzbūvi un remontu;
• iemaņas darbā ar datoru lietotāja līmenī;
• labas saskarsmes un komunikācijas prasmes (darbs ar bērniem);
• valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī.

Piedāvājam:
• iespēju strādāt dinamiskā vidē pašvaldībā, kuras sauklis ir “Sigulda aizrauj!”;
• interesantu un atbildīgu darbu;
• veselības apdrošināšanas polisi pēc nostrādātiem trīs mēnešiem;
• atalgojumu sākot no 1027,00 EUR (stundas tarifa likme sākot no 6,149 EUR) pirms nodokļu nomaksas.

Darba pieredzes aprakstu (CV) un motivācijas vēstuli līdz 2023.gada 4.aprīlim ar norādi “Transportlīdzekļu vadītājs” nosūtīt uz e-pasta adresi cv@sigulda.lv, pa pastu Siguldas novada pašvaldībai, Pils iela 16, Sigulda, LV-2150 vai šajā adresē iesniegt personīgi. Informācija uzziņām pa tālruni: 29224687.

Datu pārzinis ir Siguldas novada pašvaldība, reģistrācijas numurs 90000048152, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, kas veic personas datu apstrādi darbinieku atlasei.
Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā Pašvaldība/Privātuma politika, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1027

Papildu informācija: • atalgojumu sākot no 1027 EUR (stundas tarifa likme sākot no 6,149 EUR) pirms nodokļu nomaksas.

Atrašanās vieta

    Sigulda, Latvija
    Sigulda

Darba veids

  • Pilna slodze
Siguldas novada pašvaldība (reģistrācijas Nr. LV90000048152) .
22487808

Uzņēmuma mājaslapahttp://sigulda.lv