59
AM Furnitūra SIA
PĀRDEVĒJS/-A - KONSULTANTS/-E MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALĀ RĪGĀ

AM Furnitūra ir viens no lielākajiem mēbeļu furnitūras un plātņu materiālu
tirgotājiem Baltijas valstīs. Savos 25 pastāvēšanas gados uzņēmums ir pierādījis sevi kā stabilu, drošu un uz kopīgu izaugsmi vērstu, sadarbības partneri gan saviem
klientiem un sadarbības partneriem, gan darbiniekiem. Katru dienu uzņēmums palīdz rast veiksmīgākos mēbeļu un interjera risinājumus, labākajiem nozares speciālistiem visā Baltijā.

Sakarā ar uzņēmuma paplašināšanos, meklējam pārdevēju-konsultantu mazumtirdzniecības veikalā Rīgā.

PRASĪBAS:
• Labas komunikācijas spējas
• Pieredze pārdošanā un klientu apkalpošanā
• Teicamas latviešu, labas krievu valodas zināšanas
• Labas problēmu situāciju risināšanas spējas
• Tehniskā domāšana
• Precizitāte, iniciatīva, vēlme gūt panākumus

DARBA PIENĀKUMI:
• Uzņēmuma piedāvāto produktu un pakalpojumu pārdošana
• Laipna klientu apkalpošana un izcilas klientu pieredzes nodrošināšana
• Precīza pasūtījumu un dokumentu apstrāde
• Aktīva iesaistīšanās jaunos pārdošanu veicinošos projektos

PIEDĀVĀJAM:
• Dinamisku, aktīvu darbu vadošā nozares uzņēmumā
• Motivējošu atalgojumu
• Veselības apdrošināšanu – pēc pārbaudes laika beigām
• Apmaksātas telefona sarunas
• Stabilitāti un sociālās garantijas
• Izaugsmes iespējas
• Profesionālas apmācības
• Draudzīga kolektīva atbalstu

Atalgojums: līdz 1770 EUR (bruto), atkarībā no izvirzīto klientu apkalpošanas mērķu
izpildes.

CV sūtīt sadaļā Pieteikties.

NB! Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrajai atlases kārtai!

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1770

Papildu informācija: Atalgojums: līdz 1770 EUR (bruto), atkarībā no izvirzīto klientu apkalpošanas mērķu izpildes.

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
AM Furnitūra

AM Furnitūra ir viens no lielākajiem mēbeļu furnitūras un plātņu materiālu tirgotājiem Baltijas valstīs. Savos 24 pastāvēšanas gados uzņēmums ir pierādījis sevi kā stabilu, drošu un uz kopīgu izaugsmi vērstu, sadarbības partneri gan saviem klientiem un sadarbības partneriem, gan darbiniekiem. Katru dienu uzņēmums palīdz rasts veiksmīgākos mēbeļu un interjera risinājumus, labākajiem nozares speciālistiem visā Baltijā.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.amf.lv

Tev varētu interesēt arī:

Tirdzniecības pārstāvis/-e
WorkingDay Latvia
Rīga
€ 2000 – 2500
Beigu termiņš: 20.04.2024
Komunālās tehnikas pārdošanas speciālists
STOKKER SIA
Rīga
€ 1500 – 3000
Beigu termiņš: 25.04.2024
Nekustamo īpašumu aģentūras vadītājs
Bermea SIA
Rīga
€ 1400 – 8000