135
TEHNOLOĢISKĀS IZPĒTES UN KVALITĀTES PROCESU VADĪTĀJS/-A
Sia Pharmeko Lettland

Pharmeko Lettland - starptautisks ražonas uzņēmums bioekonomikas nozarē Madonā, aicinām peivienoties mūsu kolektīvam tehnoloģiskās izpētes un kvalitātes procesu vadītāju (head of R&D). Uzņēmums darbojas nozarē, kas saistīta ar izejvielu ražonu no dažādiem augu izcelsmes produktiem. Mūsu pamatprodukti ir augu, ogu sulas, koncentrāti un ekstrakti, kurus eksportējam visā pasaulē. Šobrīd ražošana ir 2 ražotnēs Madonas novadā, 5000m2 platībā, kā arī uzņēmumu grupas ietvaros 8 dažādās lokācijā visā pasaulē.

Pienākumi:

  • Uzņēmuma kvalitātes vadības procesu uzraudzība un standartu ieviešana;
  • Laboratorisko analīžu rezultātu analītika un procesu uzraudzība;
  • Ražošanas procesu tehnoloģiskā izstrāde sadarbībā ar uzņēmuma laboratorijas ekspertiem un sadarbības partneriem;
  • Tehnoloģiju pārnese no laboratorijas uz ražošanu. Procesa uzraudzība;
  • Darbs ar klientiem pie tehnisko procesu skaidrošanas;

Prasības:

  • Ļoti labas angļu valodas zināšanas;
  • Augstākā izglītība ķīmijā/bioloģijā;
  • B kategorijas vadītāja apliecība;
  • Vismaz 2 gadu pieredze darbā ar tehnoloģiskajiem procesiem laboratorijā vai ražošanā;
  • Labas komunikācijas prasmes;
  • Spēja strādāt patstāvīgi;
  • Iespēja regulāri doties komandējumos ārpus Latvijas;

Piedāvājam:

  • Atalgojums 2000 EUR mēnesī;
  • Veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika;
  • Dinamiska un mūsdienīga darba vide;
  • Iespēja augt un attīstīt savas prasmes;
  • Pēc nepieciešamības nodrošinām ar dzīvesvietu.

Piesakies:
Sūti CV līdz 28.aprīlim.

Vairāk informācijas par vakanci t. 27843665

Sazināsimies ar kandidātiem, kurus aicināsim uz darba pārrunām.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 2000

Atrašanās vieta

    Madona, Madonas novads, Latvija
    Saules iela 65A

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
Kontaktpersona
Sigita Krusiegte
22338419

Sia “Pharmeko Lettland” atrodas Madonā un kopš 2008.gada nodarbojas ar saldētu ogu iepirkšanu, pārstrādi, sulas un citu ogu izstrādājumu pārdošanu pārtikas un farmācijas uzņēmumiem visā pasaulē.

Uzņēmuma mājaslapahttps://pharmeko-group.com

Tev varētu interesēt arī:

Tirdzniecības pārstāvis Vidzemē (Ādaži, Sigulda, Saulkrasti, Salacgrīva, Cēsis, Valmiera)
BMS – Baltijas Marketing Serviss SIA
Vidzemes reģ.
€ 1400
Beigu termiņš: 26.04.2024
Sistēmu analītiķis/-e
WorkingDay Latvia
Rīga
€ 3000 – 4500
Beigu termiņš: 25.04.2024
Farmaceits/e un Farmaceita asistents/e Talsos
Sentor Farm aptiekas AS
Talsi
€ 1000 – 1600