213
SEO tehniskais/-ā speciālists/-e
Printful Latvia AS

Printful piedāvā apdrukas, uzglabāšanas, grafiskā dizaina, foto un video pakalpojumus dizaineriem un uzņēmējiem, kuri vēlas izveidot veiksmīgu e-komercijas biznesu.
Kopš Printful dibināšanas 2013. gadā esam izauguši par starptautisku vairāk kā 1000 cilvēku komandu un izpildījuši 60 miljonus pasūtījumu. Piedzīvojot strauju izaugsmi 2020. gadā, Printful kļuvis par Latvijā pirmo vienradzi jeb privāto jaunuzņēmumu, kura vērtība pārsniegusi vienu miljardu ASV dolāru.

Printful turpina strauji augt, tāpēc aicinām prasmīgu SEO tehnisko speciālistu/-i. Tavs pienākums būs veikt periodiskus SEO tehniskos auditus un uzraudzīt, lai mūsu mājaslapā nerodas SEO kļūdas. Ja rodas kļūdas, tavs uzdevums būs tās novērst, sastrādājoties ar izstrādātāju komandu. Tev būs iespēja izveidot pašam savus rīkus ar izstrādātāju palīdzību vai izmantot online pieejamos rīkus, lai uzraudzītu mājaslapas SEO tehnisko veiktspēju, kā arī ātruma un valodas konfigurāciju.

Mēs piedāvājam

  • mēnešalgu 20002500 eiro bruto atkarībā no darba pieredzes un prasmēm
  • iespēju izvēlēties aprīkojumu strādā Windows vai Mac vidē
  • elastīgu darba dienas sākumu (darbā varēsi ierasties līdz plkst. 11.00)
  • strādāt attālināti vai mūsdienīgā un labiekārtotā birojā Rīgā
  • siltas, veselīgas bezmaksas pusdienas birojā
  • veselības apdrošināšanu, kurā iekļauta garīgās veselības veicināšanas programma
  • dzimšanas dienas brīvdienu
  • sporta kluba abonementu
  • iespēju katru gadu 90 dienas strādāt ārzemēs
  • darbinieku atlaides premium produktiem
  • profesionālo izaugsmi (konferences, grāmatas, kursi, mentorings)
  • interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas un neaizmirstamas ballītes!

Tavi pienākumi

  • auditēt tehniskās SEO kļūmes, ieteikt labojumus un veidot uzdevumu sarakstus
  • strādāt ar iztstrādātājiem pie mājaslapas SEO uzlabojumiem un projektiem
  • veikt atslēgvārdu izpētes
  • veidot un optimizēt mērķlapas
  • sekot līdzi industrijas attīstībai un būt zinošam par Google algoritma atjauninājumiem
  • strādāt ar SEO rīkiem: Google Search Console, Ahrefs, Semrush, Screaming frog, OnCrawl, SiteBulb
  • dalīties ar zināšanām un izglītot kolēģus

No tevis sagaidām

  • izcilas angļu valodas zināšanas gan rakstiski, gan mutvārdos
  • iemaņas darbā ar SEO rīkiem
  • pamata HTML/CSS zināšanas
  • pieredze darbā ar izstrādātājiem
  • spēju strādāt sistemātiski, ievērojot noteiktas metodoloģijas
  • analītisku pieeju problēmu risināšanai
  • vēlmi un gatavību mācīties

Printful nodrošina vienlīdzīgas iespējas ikvienam. Mēs atbalstām dažādību un iekļaujošu darba vidi, un kandidātus(-es) izvērtējam, balstoties vienīgi uz sasniegumiem, kvalifikācijām un darba pieredzi.
Ja esi gatavs(-a) pieņemt šo izaicinājumu, sūti mums savu CV un motivācijas vēstuli angļu valodā, kurā pamato, kāpēc esi visatbilstošākais(-ā) kandidāts(-e) šim amatam!
Esi ieinteresēts(-a), bet šķiet, ka šis nav tavs lauciņš? Iesaki vakanci draugiem un ieskaties citos Printful darba piedāvājumos. Mēs vienmēr meklējam radošus un mērķtiecīgus cilvēkus, kuri papildinātu mūsu strauji augošo komandu!

AS Printful Latvia (Reģ. Nr. 40203050078)

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 2000 - 2500

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
  • Attālināta darba iespējas

Darba veids

  • Pilna slodze
  • Elastīgs darba laiks

Prasmes

 HTML5 SEO  Ahrefs Semrush Google Search Console

Valodas

  •  Angļu
Kontaktpersona
Ilze Vasiļjeva

Printful ir apdrukas, šūšanas un citu ārpakalpojumu uzņēmums, kas palīdz cilvēkiem pārvērst viņu idejas zīmolos un produktos. Mēs izgatavojam un izsūtām personalizētu apģērbu, aksesuārus un dizaina produktus klientiem internetveikalu vārdā. Kopš uzņēmuma dibināšanas 2013. gadā, Printful ir paplašinājies līdz globālai ekspertu komandai ražotnēs visā pasaulē un ir Latvijā pirmais vienradzis jeb privātais jaunuzņēmums, kura vērtība pārsniedz 1 miljardu ASV dolāru.

Darbs Printful ir aizraujošs un izaicinošs mēs ik dienu cenšamies uzlabot savas prasmes un iemācīties ko jaunu. Mēs vērtējam godīgumu, iniciatīvas un cieņpilnas, atklātas attiecības, kas palīdz mums augt gan personīgi, gan kā komandai, gan arī kā uzņēmumam.

Mēs cenšamies veicināt piederības sajūtu un veidot iekļaujošu, pieņemošu un labvēlīgu vidi ik vienam.

Veido savu karjeru ar draudzīgiem un aizrautīgiem cilvēkiem!

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.printful.com

Tev varētu interesēt arī:

Kickstarter in Finance with no experience needed | SEB, Riga
SEB
Rīga

Beigu termiņš: 26.05.2024
Elektromehānisko iekārtu mehāniķis
Conexus Baltic Grid AS
Sigulda
€ 1400
Beigu termiņš: 30.04.2024
Bank Specialist with a focus on Accounts & Settlements | SEB, Riga
SEB