166
Juridiskās nodaļas jurists
Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Ventspils domes administrācija”

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Ventspils domes administrācija” aicina pieteikties uz Juridiskās nodaļas jurista (uz nenoteiktu laiku) amatu:

Galvenie amata pienākumi:

  1. Ventspils valstspilsētas pašvaldības, tās administrācijas juridiskā atbalsta nodrošināšana;
  2. Juridiskajā nodaļā saņemto dokumentu izskatīšana, atzinumu un atbilžu projektu sagatavošana par tiem;
  3. normatīvo aktu un citu dokumentu projektu sagatavošana.

Pretendentam izvirzītās prasības:

  1. bakalaura grāds tiesību zinātnē. Maģistra grāds tiesību zinātnē un jurista kvalifikācija tiks vērtēta kā priekšrocība;
  2. vēlama jurista pieredze publisko tiesību jomā vai valsts pārvaldē;
  3. analītiskā un loģiskā domāšana, spēja argumentēt savu viedokli un ātri reaģēt;
  4. precizitāte un augsta atbildības sajūta darba uzdevumu izpildē;
  5. labas saskarsmes, organizatoriskās un komandas darba prasmes;
  6. valsts valodas zināšanas normatīvajos aktos noteiktajā līmenī.

Mēs piedāvājam:

  1. iespēju strādāt pieredzējušu un atsaucīgu kolēģu komandā;
  2. interesantu un dinamisku darba vidi;
  3. profesionālās izaugsmes, attīstības un apmācību iespējas;
  4. pamata atalgojumu no 1500-1670 EUR (pirms nodokļu nomaksas);
  5. sociālās garantijas.

Dzīves un darba aprakstu (CV) un motivācijas vēstuli līdz 2023. gada 31. maijam ieskaitot nosūtīt elektroniski sadaļā "pieteikties". Uzziņas pa tālruņiem 636 01112; 636 01143.

Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši normatīvajiem aktiem nodarbinātības jomā. Personas datu apstrādes pārzinis ir Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Ventspils domes administrācija” Jūras ielā 36, Ventspilī, LV-3601, tālr.+371 63601100.

Papildu informāciju par personas datu apstrādi var iegūt: https://www.ventspils.lv/privatuma-politika/

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1500 - 1670

Atrašanās vieta

    Ventspils, Ventspils novads, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
63601112

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.ventspils.lv