124
SoftGamings | SIA SOCRATES
IT Security Engineer

SoftGamings ir strauji augošs IT uzņēmums ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi. Sakarā ar paplašināšanos un jauniem aizraujošiem projektiem mēs meklējam talantīgus cilvēkus savai komandai. Mēs augstu vērtējam savus darbiniekus un nodrošinām labvēlīgu vidi, kas veicina izaugsmi un attīstību, kā arī darām visu iespējamo, lai iedvesmotu mūsu komandas locekļus un veicinātu patīkamu atmosfēru birojā, nodrošinot, ka darbs ir patīkams un pilnvērtīgs. Kļūstiet par daļu no mūsu dinamiskās komandas, kurā varēsiet attīstīties un radīt pārmaiņas!

SoftGamings is a rapidly growing IT company with over 15 years of proven experience. We are seeking talented individuals to join our team due to expansion and exciting new projects. At our company, we value our employees and provide a supportive environment that encourages growth and development. We go the extra mile to inspire our team members and foster a pleasant atmosphere in the office, ensuring that work is enjoyable and fulfilling. Come be a part of our dynamic team where you can thrive and make a difference!

Pienākumi/Responsibilities:

  • IT infrastruktūras analīze no drošības viedokļa.
  • IDS un IPS sistēmu izveide un uzturēšana.
  • Tīmekļa lietojumprogrammu analīze no drošības viedokļa.
  • Lietojumprogrammu drošības nepilnību testēšanas automatizācija (OWASP Top 10).
  • Drošības risku analīze, drošības audita veikšana.
  • Drošības politikas aprakstīšana, ieviešana un atbalstīšana.
  • Lietotņu un pakalpojumu žurnālu analīzes automatizācija.
  • Infrastruktūras pentests, atklāto trūkumu novēršana.
  • Lekcijas un apmācības ar uzņēmuma darbiniekiem.

  • IT infrastructure analysis from the security perspective.
  • Building and maintaining IDS and IPS systems.
  • Web application analysis from the security perspective.
  • The automation of testing the applications for security flaws (OWASP Top 10).
  • Security risks analysis, security audit completion.
  • Describing, implementing, and supporting the security policy.
  • The automation of the applications and services logs analysis.
  • Infrastructure pentest, removal of the detected flaws.
  • Lections and trainings with the company's staff.

No Jums sagaidām/We expect the following:

  • Darba pieredzi tādā pašā vai līdzīgā amatā ilgāk par 2 gadiem.
  • Augstāko izglītību IT jomā.
  • Izpratni par tīmekļa lietojumprogrammu (websocket, REST, SOAP uc; CORS, HSTS, SOP, CSP; OpenID, OAuth2 uc) darbības principiem un tehnoloģijām.
  • Zināšanas par draudu modeļiem OS un tīmekļa lietojumprogrammām, kā arī tīkla slāņa draudu modeļiem.
  • IT drošības instrumentu izpratne: Burp, Openvas, DAST/SAST/IAST u.c.
  • Izpratne par SIEM, IDS un IPS sistēmu darbības principiem.
  • Tehniskās dokumentācijas rakstīšanas prasmes.
  • Daudzuzdevumu veikšana.

  • Work experience in the same or similar position for more than 2 years.
  • Higher education in the IT field.
  • Understanding the web applications (websocket, REST, SOAP и т.д.; CORS, HSTS, SOP, CSP; OpenID, OAuth2, etc) work principles and technology.
  • Familiarity with the threat models for OS and web applications, as well as the threat models of the network layer.
  • IT security instrument knowledge: Burp, Openvas, DAST/SAST/IAST, etc.
  • Understanding the SIEM, IDS, and IPS systems work principles.
  • Technical documentation writing skills.
  • Multitasking.

Mēs piedāvājam/We offer:

  • Izaicinošus un interesantus darba uzdevumus.
  • Apmācību un 360° atbalstu sākot no pirmās dienas.
  • Konkurētspējīgu algu un reālas izaugsmes iespējas.
  • Modernu biroju, elastīgu darba dienas sākumu.
  • Draudzīgu komandu un aizraujošus komandas saliedēšanas pasākumus.
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika.
  • Augļus, uzkodas un garšīgu kafiju.

  • Challenging and interesting work tasks.
  • Training and 360° support starting from the first day.
  • Competitive pay and real growth opportunities.
  • Modern office, flexible start of the working day.
  • Friendly team and cool teambuilding events.
  • Health insurance after the probation period.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 2800 - 4300

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Cesu, 31

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Angļu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Darina Surmakova
22833083

SoftGamings ir viens no pasaules inovatīvākajiem tiešsaistes spēļu platformu izstrādātājiem un 1. līmeņa tiešsaistes gatavo spēļu sistēmu piegādātājiem ar vairāk nekā 15 gadiem sekmīgas darbības tiešsaistes spēļu nozarē. Uzņēmums dibināts 2007. gadā Latvijā un šobrīd veiksmīgi darbojas starptautiskajā tirgū.

Mūsu komanda turpina aktīvi augt un pieņemt jaunus kolēģus. Mēs novērtējam savus darbiniekus un radām apstākļus viņu komfortam un attīstībai.

Tev varētu interesēt arī:

Elektromehānisko iekārtu mehāniķis
Conexus Baltic Grid AS
Sigulda
€ 1400
Beigu termiņš: 30.04.2024
Kickstarter in Finance with no experience needed | SEB, Riga
SEB
Rīga

Beigu termiņš: 24.05.2024
Bank Specialist with a focus on Accounts & Settlements | SEB, Riga
SEB