99
Pilsētvides serviss SIA
GRĀMATVEŽA PALĪGS/-DZE

Pienākumi -

  • debitoru parādu kontrole;
  • piegādātāju rēķinu grāmatošana;
  • rēķinu sagatavošana;
  • atskaišu sagatavošana;
  • avansa norēķinu uzskaite un kontrole;
  • galvenā grāmatveža uzdevumā veikt citus grāmatvedības uzskaites darbus.

Prasības -

  • iepriekšēja līdzīga darba pieredze;
  • profesionālā izglītība grāmatvedības, ekonomikas vai finanšu jomā;
  • izpratne par grāmatvedības kārtošanu;
  • teicamas iemaņas darbā ar biroja un datortehniku, kā arī ar standarta MS Office programmatūru;
  • augsta atbildības sajūta, precizitāte darba izpildē, spēja strādāt patstāvīgi.

Pieredze darbā ar grāmatvedības programmu MS Navision tiks uzskatīta par priekšrocību.

Mēs piedāvājam -

  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • pēc pārbaudes laika veselības apdrošināšanu.

Papildu informācija

  • Izvērtējot pretendenta kvalifikāciju, ir iespējama darba pienākumu pārvērtēšana un darba līguma pārslēgšana uz nenoteiktu laiku.
  • Pateicamies visiem pretendentiem, bet lūdzam ņemt vērā, ka par rezultātiem informēsim pretendentus, kuri tiks aicināti uz pārrunām.
    Nosūtot savu pieteikumu, Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti ar mērķi nodrošināt šī atlases konkursa norisi.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1150 - 1300

Место работы

    Rīga, Латвия
    Dēļu iela 5 un Ķekavas novads

Тип работы

  • Полный рабочий день

Языки

  •  Латышский
Контактное лицо
Ilze Grosbaha
27 854 822
Pilsētvides serviss ir viens no vadošajiem atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumiem Latvijā ar vairāk kā 25 gadu pieredzi.

Вебсайт компанииhttp://www.pilsetvide.lv

Регистрационный номер40003244831

Похожие объявления о вакансиях

Noliktavas darbinieks/-ce
MOBILUKSS SIA
Rīga
€ 6 – 8.2
Срок: 09.05.2024
Datu ievades operatore/-s
Eiroplasts SIA
Rīga
€ 1400
Срок: 20.04.2024
Grāmatvedis/-e
Baltreiss, SIA
Rīga
€ 1300 – 1650
Срок: 12.05.2024