167
ADMINISTRATORS/-E
PROSOTU SIA
PROSOTU SIA
PROSOTU SIA

PROSOTU SIA

SIA Prosotu ir izplatīšanas, regulēšanas un mārketinga uzņēmums, kas sniedz pakalpojumus Lietuvā, Latvijā un Igaunijā.

Mūsu uzmanības centrā ir estētiskā medicīna, un mēs ar lepnumu piedāvājam klīnikām un profesionālajām praksēm visefektīvākos produktus un pakalpojumus tirgū. Mēs koncentrējamies uz estētisko medicīnu un piedāvājam medicīnas ierīces, profesionālu kosmētiku un kosmocevtiku u.c.

Darba veids: administrācijas vadītājs (-a).

Darba laiks: darba dienās no 9:00 līdz 17:00.

Administratora (-es) pienākumi:

  • Personāla dokumentu sagatavošana (darba grafiks, pasūtījumi).
  • Personāla administrēšana; atskaišu sagatavošana;
  • Darbinieku meklēšana un atlase;
  • Jauno darbinieku ievadīšanas un adaptācijas kontrole;
  • Darba devēja tēla veidošana, iekšējās komunikācijas uzlabošana, organizācijas kultūras uzturēšana.
  • Preču iepirkšana, to savākšana, pareiza uzglabāšana, kontrole.
  • Preču marķēšana (tulkojumu pasūtīšana, druka).
  • Regulāra preču uzskaite.
  • Klientu pasūtījumu pieņemšana, rēķinu izrakstīšana/kontrole, sūtījumu sagatavošana un nosūtīšana/kontrole.
  • Darbs ar kasi.
  • Bankas inkasācija.

Prasības darbiniekam:

  • Mēs izskatīsim tikai to kandidātu pieteikumus, kuriem ir izglītība/pieredze uzņēmējdarbības vadībā, medicīnā, estētiskajā kosmetoloģijā, kosmetoloģijā, aprūpē, sabiedrības veselībā vai saistītās jomās.
  • Pieredze līdzīgā darbā, svešvalodu (krievu un angļu) zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.
  • Novērtēsim paveiktā darba godīgumu, komunikabilitāti, rūpīgumu un precizitāti.

Uzņēmums piedāvā

  • Darbu ar pasaulē atzītiem zīmoliem, draudzīgu darba vidi, ērtu darba vietu, iespēju mācīties un pilnveidoties, izrādīt iniciatīvu.

Atlīdzība

1200-1500 €/mēn. pēc nodokļu nomaksas
Alga ir atkarīga no sasniegtajiem rezultātiem.

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1600 - 2100

Место работы

    Rīga, Латвия

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
Prosotu, SIA

Вебсайт компанииhttps://www.facebook.com/AdasEstetikaKopsana/

Регистрационный номер40203075283

Похожие объявления о вакансиях

Personal Assistant/Office administrator
ITELVO SIA
Rīga
€ 1750 – 2188
Срок: 21.04.2024
HR specialist/Personāla Speciālists-e
AGCSOFT SIA
Rīga
€ 2200
Срок: 20.04.2024
Human Resources Services Specialist
Norit Latvia SIA
Rīga
€ 1900 – 2400
Срок: 17.05.2024