67
Biznesa navigācijas un finanšu nodaļas vadītājs/-ja
IKEA
IKEA
IKEA

IKEA

Mums ir svarīgas ne tikai tavas prasmes un pieredze, bet arī vērtības

Amats: Biznesa navigācijas un finanšu nodaļas vadītājs/-ja

Vieta: Rīga

Biznesa navigācijas un finanšu nodaļas vadītāja amatā tu cieši sadarbosies ar uzņēmuma vadības komandu, radot vērtību, sniedzot datos balstītus faktus un konsultējot lēmumu pieņemšanas procesā, lai nepārtraukti uzlabotu uzņēmuma sniegumu. Tu būsi atbildīgs par grāmatvedības komandu un finanšu kontrolieri, un darbosies vadības komandas sastāvā. Tu rosināsi darbības, kas veicina IKEA izaugsmi un iepriecina mūsu klientus. Tavi galvenie darbarīki ir dati, fakti un skaitļi. Tavs uzdevums būs arī nodrošināt to, ka uzņēmuma grāmatvedības procesi ir efektīvi un atbilst nodokļu likumdošanas prasībām. Un tu esi entuziastisks un datos proti saskatīt uzņēmuma izaugsmes iespējas.

Kādi būs tavi pienākumi

  • Iesaistīties uzņēmuma budžeta plānošanā un veidošanā, t.sk., ikgadējā cenu pārskatīšanā, prognozēt pārdošanas un bruto peļņas rādītājus, cilvēkresursu izmaksas, operacionālos un kapitāla izdevumus (OPEX un CAPEX).
  • Vadīt un koordinēt finanšu plānošanu, lai nodrošinātu rezultātus, kas ir atbilstoši tirgus izaicinājumiem un prioritātēm.
  • Uzturēt un uzlabot uzņēmuma budžeta veidošanas, prognozēšanas un atsekošanas procesus, analizēt un komunicēt izmaiņas.
  • Sniegt atbalstu struktūrvienību vadītājiem rīcības plānu izstrādē, lai sasniegtu uzņēmuma biznesa attīstības mērķus, galvenos darbības rādītājus un finanšu kritērijus.
  • Sekot līdzi finanšu mērķu izpildei, pamanīt tendences un paredzēt riskus.
  • Analizēt un izteikt viedokli par standarta vai ārkārtas biznesa iespējām, spēt plānot atdevi no ieguldījumiem, kā arī veidot šo iespēju ekonomisko pamatojumu.
  • Ieviest efektīvākus un taupīgākus darba paņēmienus, lai procesi uzņēmumā noris ātrāk, labāk un vienkāršāk.
  • Būt atvērtam, uzticamam un zinošam kolēģim, kas rāda labu piemēru un biznesa vadībā izmanto daudzdimensionālu pieeju.

Prasības kandidātiem

  • Augstākā izglītība finansēs vai biznesa vadībā un pieredze vadošā amatā.
  • Padziļinātas zināšanas finanšu vadībā un vismaz 3 gadu pieredze finanšu vadītāja vai vecākā finanšu kontroliera amatā. Vēlama pieredze mazumtirdzniecībā.
  • Uz komercdarbību vērsta domāšana: spēja iedziļināties un izprast katras nodaļas specifiku, ieskicēt uzņēmuma attīstības un efektivitātes uzlabošanas kritērijus, kā arī vadīt optimizācijas procesus.
  • Prasme plānot, prognozēt un veidot budžetu, kā arī prezentēt rezultātus.
  • Zināšanas par datu un finanšu analīzi un metodēm, BI rīkiem un prasme izmantot Excel pieredzējuša lietotāja līmenī.
  • Analītiska domāšana, precizitāte, spēja iedziļināties detaļās, labas plānošanas prasmes.
  • Spēja strādāt komandā, veidot ilgtermiņa attiecības ar biznesa partneriem, komunicēt un sadarboties.
  • Labas latviešu un angļu valodas zināšanas.

Kāpēc tev pie mums patiks

  • Aizrautīgi un profesionāli kolēģi, ar kuriem kopā attīstīt uzņēmumu.
  • Starptautiska un uz sadarbību vērsta vide, kurā dalīties un paplašināt savu pieredzi.
  • Vērtībās balstīta personīgās un profesionālās izaugsmes vadība.
  • Mēnešalga no 3200 EUR pirms nodokļu nomaksas.
  • Papildu labumi: veselības apdrošināšana, maltītes darbinieku restorānā par īpaši izdevīgu cenu, bezmaksas uniforma, dāvanas svētkos un svinībās, un, protams, komanda, uz kuru vari paļauties.
  • Izaugsmes un mācību iespējas.

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 3200

Место работы

    Rīga, Латвия
    Biķeru iela, 2130, Dreiliņi

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
Inese Dergačova
+371 28800130

IKEA vīzija ir radīt labāku ikdienas dzīvi daudziem. Mūsu biznesa ideja ir piedāvāt plašu klāstu funkcionālu, laba dizaina mājokļa labiekārtošanas preču par tik zemām cenām, lai tās varētu atļauties pēc iespējas vairāk cilvēku.
Mēs veidojam ilgtermiņa attiecības ar piegādātājiem, investējam automatizētā ražošanas procesā un ražojam lielā apjomā.
Mūsu vīzija neattiecas tikai uz precēm – mēs vēlamies radīt labāku ikdienu ikvienam, kas savu ceļu iet kopā ar mums.

Регистрационный номер50103951541

Похожие объявления о вакансиях

Finanšu un administrācijas vadītājs /-a
KARCHER SIA
Rīga
€ 3300 – 3700
Срок: 09.05.2024
Finanšu vadītājs/-a
CV-Online Recruitment klients
Rīga
€ 4500 – 5500
Срок: 29.04.2024
Biznesa procesu analītiķis/-e
Latvijas dzelzceļš, VAS
Rīga
€ 2000 – 2200
Срок: 19.04.2024