PĀRDOŠANAS PROJEKTU VADĪTĀJU
Ēdelveiss EG SIA

PĀRDOŠANAS PROJEKTU VADĪTĀJUĒdelveiss EG SIA

Latvijas mēbeļu ražošanas uzņēmums, ar 20. gadu darba pieredzi, aicina pievienoties savai vadības komandai -

Papildu informācija

Prasības:

  1. augstākā izglītība kokapstrādē vai uzņēmējdarbībā;
  2. latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
  3. vēlama darba pieredze mēbeļu un galdniecības izstrādājumu ražošanas nozarē;
  4. vēlama pieredze mēbeļu un galdniecības izstrādājumu tirdzniecības nozarē;
  5. obligāta B kategorijas autovadītāja apliecība.

Darba pienākumi:

  1. darbs ar esošajiem uzņēmuma pasūtītājiem un sadarbības partneriem;
  2. komunikācijas uzturēšana ar uzņēmuma sadarbības partneriem;
  3. regulāras ārvalstu vizītes pie uzņēmuma sadarbības partneriem;
  4. piedāvājumu sagatavošana, piegādātāju atlase;
  5. projektu izpildes uzraudzība un konsultācijas;
  6. profesionālo izstāžu apmeklējumi;
  7. jaunu sadarbības partneru un klientu piesaiste.

Piedāvājam:

  1. darba auto;
  2. sistemātiskas apmācības;
  3. stabilu atalgojumu sākot no 1200 eur  + % no realizēto projektu peļņas.
  4. veselības apdrošināšanu