TRANSPORTA MENEDŽERI/EKSPEDITORU UZ PILNU SLODZI
SONORA EKSPEDĪCIJA SIA

TRANSPORTA MENEDŽERI/EKSPEDITORU UZ PILNU SLODZISONORA EKSPEDĪCIJA SIA

Saistībā ar uzņēmuma paplašināšanos un attīstību, aicinām pievienoties mūsu komandai

Papildu informācija

SIA “Sonora Ekspedīcija” kolektīvā.

Garantējam dinamisku darba vidi, patīkamu atmosfēru, izaugsmes iespējas un draudzīgu kolektīvu. Ja esi atvērts jauniem izaicinājumiem, pievienojies mūsu komandai!

Galvenie darba pienākumi:

  • Kravu transporta plānošana un organizēšana;
  • Pārvadājumu optimālāko maršrutu risinājumu izstrāde;
  • Piedāvājumu sagatavošana;
  • Ekspedīcija.

Prasības kandidātiem:

  • Iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā nav obligāta, bet būs kā priekšrocība;
  • Teicamas datorprasmes (MS Office);
  • Ļoti labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas (gan mutiski, gan rakstiski);
  • Analītiska domāšana;
  • Prasmes strādāt komandā un individuāli.

Mēs piedāvājam:

  • konkurētspējīgu atalgojumu un prēmijas, atkarībā no darba rezultāta;
  • profesionālus un atsaucīgus kolēģus darba procesā;
  • ilgtermiņā veidot profesionālo karjeru strauji augošā un prestižā uzņēmumā;
  • patīkamu un modernu darba vidi.

Papildus informācija:

Gaidīsim Jūsu CV un motivācijas vēstuli sadaļā PIETEIKTIES.

Lūdzam e-pasta virsrakstā norādīt vakances nosaukumu.

Mēs sazināsimies tikai ar kandidātiem, kuri tiks iekļauti nākamajā atlases kārtā, konfidencialitāti garantējam.

Konkursa beigu termiņš: 05.02.2021